kmkp-logo

Кузнецовське міське комунальне підприємство  інформує споживачів теплової енергії м.Кузнецовськ про зміну тарифів на теплову енергію, що постачається КМКП. Національна Комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКП ) Постановою №1110 від 31.03.2015 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) Кузнецовському міському комунальному підприємству» установила тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на рівні:

  1. Для потреб бюджетних установ :

– тариф на теплову енергію -101,66 грн/ Гкал( без ПДВ ).

  1. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності ):

– тариф на теплову енергію – 101,66 грн/ Гкал( без ПДВ ).

  1. Для потреб інших споживачів :

– тариф на теплову енергію – 101,66 грн/ Гкал( без ПДВ ).

  Постанова набирає чинності з 01 квітня 2015року та оприлюднена на офіційному сайті КМКП kmkp.in.ua  та на офіційному сайті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету kuznetsovsk-rada.gov.ua

Національна Комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКП ) Постановою № 1165від 31.03.2015 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, Кузнецовському міському комунальному підприємству» установила тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання на рівні :

  1. Для потреб населення :

– тариф на теплову енергію -101,66 грн/ Гкал( без ПДВ ).

Постанова набирає чинності з 01 квітня 2015року та оприлюднена на офіційному сайті КМКП kmkp.in.ua та на офіційному сайті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету kuznetsovsk-rada.gov.ua. Даний тариф буде застосований КМКП для населення з 15.05.2015 року.

Директор КМКП                                                 Саушкін Р.Ю.

Постанова №1110 від 31.03.2015 р. “Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) Кузнецовському МКП.”

Постанова №1165 від 31.03.2015 р. “Про встановлення тарифів не теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення Кузнецовському МКП.”