Шановні споживачі послуг! На виконання п.5, ст. 32 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує про зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 01 січня 2015р. відповідно до рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 04.12.2014р. № 269 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством» з додатками № 1, 2, 3, 4.

Директор КМКП      Р.Ю. Саушкін

Рішення виконавчого комітету від 04 грудня 2014 р. № 269:
Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством

Додатки:

  1. Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій, що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством.
  2. Перелік послуг, що входять до складу тарифу  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством.
  3. Перелік та періодичність робіт, які повинен виконувати прибиральник службових приміщень, зайнятих прибиранням сходових кліток в житлових будинках по Кузнецовському міському комунальному підприємству.
  4. Перелік та періодичність робіт, які повинен виконувати двірник на прибудинковій території житлових будинків