Роз’яснення

щодо розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються мешканцям гуртожитків за адресами: м-н Перемоги, 21 «Електрон», 24, 24/1 «Прометей»

У зв’язку з прийняттям на баланс Кузнецовським міським комунальним підприємством гуртожитків для проживання сімей за адресами: м-н Перемоги 21, 24 та гуртожитку для проживання одиноких громадян за адресою Перемоги 24/1 «Прометей», відповідно до рішення Кузнецовської міської ради від 31 липня 2015р. № 2048 «Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету на баланс КМКП (Перемоги, 21)» та рішення Кузнецовської міської ради від 13 січня 2016р. № 138 «Про надання згоди на передачу державного майна у комунальну власність територіальної громади» розрахована вартість на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Кузнецовським МКП мешканцям гуртожитків.

Вартість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Під час розрахунку нормативних витрат враховувались середньомісячні витрати з оплати праці виходячи із мінімальної заробітної палати в розмірі 1378 грн., відрахування на соціальні внески в розмірі 22 %, матеріальні витрати окремо за статтями експлуатаційних витрат враховуючи діючі ціни на матеріальні ресурси та паливно-мастильні матеріали, енергетичні ресурси – вартість кВт/год. в розмірі 0,825 грн. для освітлення місць загального користування, накладні витрати, обов’язкові платежі.

Виробничий персонал необхідний для належного утримання гуртожитків та прибудинкової території розрахований відповідно до наказу Мінрегіонбуду та ЖКГ України від 25.12.2013 р. № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій».

Директор КМКП Р.Ю. Саушкін

Начальник ПЕВ Н.М.Євстігнєєва

Вик.: Шершень С.Д.
2-15-68

Додатки: