kmkp-logoНа виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012 р., Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановленого рішенням виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 04.12.2014 р. № 269 в сторону зменшення, для житлових будинків за адресами: Вараш 25, Вараш 30, Вараш 40, Вараш 45А, Перемоги 32А в зв’язку із зміною вартості складових тарифу «технічне обслуговування ліфтів» та «обслуговування систем диспетчеризації».

Коригування тарифу обумовлене проведенням модернізації ліфтів та встановленням системи диспетчеризації «Промінь», що згідно з Порядком встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 369 від 09.11.2009 р., значно здешевлює вартість обслуговування ліфтів шляхом застосування в розрахунку понижуючого коефіцієнта за термін експлуатації ліфтів.

         Директор КМКП                                                           Р.Ю. Саушкін

Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством після коригування складової тарифу “Технічне обслуговування ліфтів” внаслідок проведення модернізації ліфтів та заміни систем диспетчеризації згідно додаткової угоди № 9 від 26.11.2015 р. до договору № 181 від 28.08.2013 р. на надання послуг по експлуатації ліфтів.