Повідомлення про зміну тарифу на теплову енергію, на послугу з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води від 1.05.2015 р.

kmkp-logo

Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує споживачів м.Кузнецовськ про зміну тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що постачається КМКП .

У відповідності до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг № 1171 від 31.03.2015 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг » встановлені нові тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаватимуться населенню Кузнецовським міським комунальним підприємством на рівні :

— централізоване опалення:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 124,43 грн/Гкал (з ПДВ);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 3,50 грн/м2 за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ);

— з централізованого постачання гарячої води:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання — 16,25 грн/м3 ( з ПДВ);
  • за відсутності рушникосушильників — 15,49 грн/м3 (з ПДВ).

Постанова №1171 від 31.03.2015 року(пункт 118) набирає чинності з 01.05.2015 року, але не раніше дня її офіційного опублікування. Вищевказані тарифи ввійдуть в дію з 15.05.2015 року. Більш детальна інформація оприлюднена на сайті zakon.rada.gov.ua, kmkp.in.ua.

Директор КМКП                                         Саушкін Р.Ю.

Постанова №1171 від 31.05.2015 р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг.»

Переглядів: 2
При використанні матеріалів з сайту посилання на www.kmkp.in.ua обов'язкове.