Щодо забезпечення якості питної води

Директору КМКП
Саушкіну Р.Ю.
УЕРЗІМ КМКП

ДОВІДКА
щодо забезпечення якості питної води

На виконання Указу Президента України від 25.06.2013р. №350/2013 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25.06.2013 «Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27.02.2009 «Про стан безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах Украни», надаємо наступну інформацію:

Питна (артезіанська) вода з водозабору с.Бабка відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 і не потребує підготовки перед подачею у водопровідну мережу міста. Для знезараження використовується метод знезараження питної води гіпохлоритом натрію.

Лабораторією КМКП ведеться постійний контроль за якісними показниками питної води згідно графіків відбору проб на хімічний та бактеорологічний аналіз, які погоджені з Кузнецовським міськрайонним Управлінням ГУ ДСЕС у Рівненській області.

На підприємстві постійно ведеться облік піднятої води з підземного водоносного горизонту з записом в журналі по формі ПОД-11.Облік піднятої артезіанської води проводиться по лічильнику типу «Ергомера-120-В». Держповірка лічильника проводиться у відповідності з техдокументацією.

Водозабірні споруди с.Бабка, насосні станції ІІ і ІІІ підйому відповідають нормам зон санітарної охорони суворого режиму. Артсвердловини огороджені в радіусі 30 м і відповідають вимогам санітарних правил щодо стану території І-го поясу зони санітарної охорони (територія озеленена, огороджена і забезпечена постійною охороною).Розроблено проект зон санітарної охорони ІІ і ІІІ поясів для водозабірних споруд с. Бабка.

Начальник УЕРЗІМ О.І.Крушевський